על מערכת האחסון שלכם.
תחת השליטה שלכם.

שמרו את הקבצים שלכם במקום שבו הם נמצאים – על תשתית האחסון שלכם. קבלו גישה מרחוק, אפשרות לשיתוף קבצים ושידור של כל הקבצים הארגוניים, באופן מאובטח, מהמקום שבו הם מאוחסנים.

קחו שליטה על הנתונים שלכם

FileFlex Enterprise הוא פתרון peer-to-peer מאוד מאובטח, הפתרון שמספקת חברת 010 עם היתרונות של מגמת ה-blockchain, אבטחת המידע וההגנה על הפרטיות. הצטרפו עכשיו כמנוי ל- FileFlex Enterprise וקבלו שליטה מלאה על גישה מאובטחת ושיתוף הקבצים בארגון שלכם. קבלו שליטה על מי משתף קבצים ועם מי הם יכולים לשתף. לאיזה תוכן ומערכות אחסון הם יכולים לגשת. הפתרון קל להטמעה, קל לשילוב בארגון, יודע לצמוח עם הצרכים, קל לניהול, תומך במספר מקורות מידע וכל סוגי מקורות המידע. אתם יכולים לקבל את זה פועל בתוך הארגון שלכם בתוך כמה שעות.

מאחורי ה-Firewall הארגוני

הפתרון מאפשר גישה מכל מקום לנפח עצום של מידע (גם TBs) שנמצא מאחורי חומת האש של הארגון ללא צורך בפתרונות VPN. התוכן עצמו נשאר על התשתית הארגונית שלכם ובשליטתכם. 100% גישה. ללא צד שלישי. אין יצירת עותקים נוספים של המידע. אין צורך להעביר קבצים כדי לשתף. אתם תמיד יודעים בדיוק איפה הנתונים שלכם ולמי יש גישה אליהם… כי אתם לא צריכים לוותר על שליטה, להקריב את האבטחה או להעביר את הנתונים כדי לקבל את היתרונות בשירותי שיתוף קבצים.

ניהול ושליטה מלאים

ניהול מתקדם של FileFlex בארגון שלך הוא כמו משב רוח. ניתן להוסיף / למחוק משתמשים, להגדיר הרשאות, לנהל את בקרת הגישה (ACL) ולהוסיף מקורות מידע על בסיס פרטני או על בסיס קבוצות (מחלקות). ניתן להקצות אחסון למשתמשים ברמת התקן, כונן, תיקייה או אפילו ברמת הקובץ הבודד. לקבוע מי יכול לשתף מחוץ לחברה ומי יכול להוסיף מקורות אחסון משלהם. גישה ללוג הפעילות וסינון לפי משתמש, תאריך או הורדות.

מוצר שמשתלב בארגון בקלות

הטמעת FileFlex Enterprise בארגון הוא פשוט. לא צריך להגדיר חוקים חדשים ב-Firewall, לוקח רק כמה דקות להתקין וקל לבדיקה. אם אי פעם תחליטו לבטל את שירות FileFlex, ההתנתקות קלה, כי לא הזזתם, העתקתם שכפלתם את הנתונים. FileFlex הוא מוצר עם 0% סיכון. FileFlex Enterprise תומך ב- Microsoft Active Directory, LDAP ו- Single Sign-on.

קל להטמעה, קל לשימוש

FileFlex Enterprise הוא קל ומהיר להתקנה ותהליך הוספת וניהול משתמשים הוא פשוט. ממשק המשתמש נקי ואינטואיטיבי עם הדרכות אינטראקטיביות, קטעי וידאו והדרכה. כמו כן קבצי עזרה ותמיכה זמינים בתוך הממשק. הודות לכל זה, תהליך ההטמעה, השימוש ואימוץ הטכנולוגיה קלים מאוד.

פתרון שניתן להרחבה

FileFlex Enterprise ניתן להרחבה בקלות מעשרה משתמשים ועד לאלפי משתמשים. הוספת משתמשים יכולה להיעשות בנפרד או בקבוצות באמצעות Active Directory או אף ייבוא מקובץ CSV פשוט. מאחר שכל הקבצים נשארים במיקומי המקור שלהם, אין צורך בהוספת תשתיות חומרה נוספות בעת ההתרחבות. אין צורך בקניית מערכת אחסון חדשה. אין צורך בשרתים חדשים. לא נדרשת הרחבה של צוות ה-IT.

הגנת פרטיות ברמת ארגוני ענק, עמידה ברגולציות ובלי להוציא מידע מישראל

השארת נתונים בישראל

FileFlex Enterprise הוא הפתרון המושלם לצורכי אבטחת המידע הארגוני אם אתה כפוף לרגולציות בתחום הגנה על פרטיות הנתונים או נדרש להשאיר את הנתונים הארגוניים בגבולות מדינת ישראל. זה מתחיל בשמירה של הקבצים הארגונים שלכם על מערכת האחסון המאובטחת שלכם שבה כבר שמורים הקבצים – על התשתית שלכם מאחורי חומת האש שלכם, ובאמצעות הרשאות מתאימות נותן גישה מוצפנת מרחוק לקבצים אלה תוך כדי מעקב אחר השימוש.

הזדהות באמצעות שני אמצעי זיהוי

אימות דו-שלבי ובאמצעות שני אמצעי זיהוי הוא שכבה נוספת של אבטחה שנועדה להבטיח שרק משתמשים מורשים יוכלו לגשת לתשתית האחסון שלך, גם אם מישהו יודע את הסיסמה של אחד המשתמשים שלך.

קבצים גדולים. ללא מגבלות.

כיוון ש-FileFlex Enterprise מספק גישה לקבצים מתוך מיקום המקור שלהם ולאחר מכן עוקב אחר השימוש, ניתן לשתף קבצים, אוספים או ספריות מאסיביות. הגודל לא משנה. זה פשוט לשתף 1 TB של ספריית מדיה דיגיטלית כמו גיליון אלקטרוני בגודל 1 MB. נמענים פשוט צופים או מורידים (אם מותר להם) רק את מה שהם צריכים.

עשו צעד נוסף עם FileFlex Enterprise

תומך בכל הפלטפורמות העיקריות

FileFlex Enterprise תומך בכל הפלטפורמות העיקריות – Windows, Mac, Linux, iOS, Android ו- Blackberry, מחשבים שולחניים, מחשבים ניידים, טאבלטים וטלפונים חכמים.

תמיכה בכל סוגי האחסון

FileFlex Enterprise תומך בכל סוגי פתרונות האחסון – שרתים ארגוניים, שרתי מדיה, NAS, SAN, DAS ו- FTP, Windows, Linux ו- Mac, מחשבים שולחניים, עננים ציבוריים (Dropbox, Google Drive, Box & OneDrive), ופרטיים וכל התקן אחסון ברשת.

תמיכה במקורות מידע מרובים

פשוט מתקינים את ה-Connector של FileFlex בכל מיקום שרוצים לגשת אליו ומתחברים לכל מקור מידע, בכל מקום בעולם.

נהל את כל האחסון שלך מ-Dashboard יחיד

FileFlex Enterprise צובר את כל מקורות המידע ב- Dashboard יחיד, ללא קשר לסוג מערכת האחסון או למקום שבו הוא נמצא, כולל עננים ציבוריים כגון Dropbox, Google Drive, OneDrive או Box. כל פעילויות הענן הציבורי נרשמות ומספקות נתיב ביקורת על מי שיתף מה, מה הורד או הוצג, עם מי ומתי.

חסכוני כלכלית וחכם

עלות נמוכה, המחייבת משאבים אנושיים וכספיים מינימליים

חברת FileFlex Enterprise ממנפת את ההשקעות הקיימות במערכות האחסון הארגוני, התשתית ומשאבי ה- IT שלכם. קל להטמעה ודורש מעט מאוד תחזוקה.

העלות הכוללת (TCO) של FileFlex קטנה משמעותית מהעלות הכוללת של חלופות אחרות כי זה לא דורש מערכות מידע יקרות ופתרונות אבטחה יקרים שיאפשרו לאחסן עותקים כפולים באתרים של חברות חיצוניות של הקבצים שלך.

FileFlex Enterprise אינו דורש השקעות מראש (CapEx)

אם אתם כמו רוב מנהלי מערכות מידע, אתם מתבקשים לעשות יותר עם פחות. FileFlex Enterprise משולם בצורה חודשית לפי שימוש בפועל. אתם משלמים רק על מה שאתם צריכים ורק על הערך שאתם מקבלים. עלויות מצטמצמות ומועברות מהוצאות הון להוצאות תפעוליות, אשר חוסכות כסף ונראות טוב יותר בדוחות הכספיים.