השתמשו באחסון שלכם

מהטלפון החכם, מהטאבלט או מהמחשב שלך, תוכל כעת לגשת מרחוק, לשתף ולשדר קבצים מהמקום שבו נשמרו – בצורה מאובטחת – מהאחסון שלך.

גש ושתף נתונים מהמיקום המקורי … כן, ממש מהמקום שבו הם מאוחסנים.

באמצעות FileFlex Enterprise אתה יכול לגשת לקבצים שלך ישירות מהמקור שלהם … כן, ממש מהמקום שבו הם מאוחסנים. מהטלפון החכם, מהטבלט או מהמחשב שלך, תוכל לגשת מרחוק, לשתף ולשדר קבצים מהמקום שבו נשמרו – בצורה מאובטחת מהאחסון שלך, שכבר בבעלותך, ומאחורי ה-FireWall.

בלי צורך בסנכרון.
ללא יצירת עותקים כפולים של המידע.
ללא תלות בגורמי צד ג’.

מכיוון שאתה ניגש לקבצים מהמקום המקורי שבו שמרת אותם, אינך צריך להעלות, לסנכרן או לשכפל את הקבצים שלך למיקומים נוספים כדי לגשת למידע או לשתף אותו.

כאשר אתה מאחסן קבצים סודיים על מערכות של צדדים שלישיים, אתה מאחסן אותם בשרתים שנמצאים בבעלות ובשליטה של מישהו אחר. זה יכול ליצור בעיות פוטנציאליות של בעלות על המידע וזכויות יוצרים, יציאה מגבולות המדינה, סמכות משפטית, גישה סודית חוקית על ידי גורמי אכיפת החוק וגישה צד שלישי או פיקוח על קבצי החברה שלך, כמו גם שיקולי אבטחה נוספים או שיבושים במתן השירות.

קבל גישה לכל המידע שלך

שלא כמו בפתרונות אחרים, תוכל לגשת מרחוק לכל שטח האחסון שלך – ולא רק לחלק ששכפלת. גישה, שיתוף ושידור הישר משרתי החברה, שרתי מדיה, NAS, SAN, DAS Storage, FTP, Windows, Linux, Mac, מחשבים שולחניים ועננים ציבוריים (Dropbox, Google Drive, Box & OneDrive), כמו גם עננים פרטיים.

מכל התקן ומקור מידע

קבל גישה מרחוק לקבצים שלך מטלפון חכם, טאבלט או מחשב מתוך Dashboard אחד. FileFlex Enterprise הוא פתרון מושלם עבור פתרונות (Bring Your Own Device (BYOD, אשר מעצבת מחדש את אופן שיתוף הנתונים בארגונים.

וירטואליזציה של “גישה לקבצים”

וירטואליזציה של הגישה לקובץ של FileFlex Enterprise מציג קבצים ותיקיות מתוך האחסון הארגוני שלך כמו הרחבה וירטואלית של הטלפון החכם או הטאבלט. פעולה זו משחררת את הזיכרון המקומי ומאפשרת לך ולשותפים שלך למידע לגשת אל המסמכים, התיקיות והסרטונים שלך, או לשדר אותם, היישר מאוספים מרכזיים מסיביים ולא רק לגשת לקבצים שהורדו ונשמרו על האחסון המקומי של הטלפון או הטאבלט.