מאפייני FileFlex Enterprise

גישה מאובטחת ושיתוף כל קובץ על התקני האחסון שלכם מאחורי חומת אש… מכל מקום בעולם. כל זאת ללא העלאה או הורדה של קבצים.

גישה מרחוק

FileFlex Enterprise מספק לאנשי הארגון גישה מרחוק לקבצים ולתיקיות ממיקומי מקור, לא משנה היכן הם מאוחסנים. כן, ממש מהמקום בו הם שמורים! הגישה יכולה להיות ממחשב Windows, Mac או Linux, iOS, BlackBerry או Windows Tablet, מטלפון חכם או מכל מקום בעולם בעל חיבור לאינטרנט, כאשר הגישה לכל אמצעי אחסון מתבצעת ממרכז שליטה פשוט וידידותי למשתמש.

שיתוף קבצים

FileFlex Enterprise מאפשר לכם לשתף קבצים מרחוק מבלי לסנכרן, להעביר, לשכפל או להעלות אותם לענן – על ידי מתן גישה משותפת למקום שבו הם נשמרים. המערכת אינה משתמשת בקישורים שניתן להעביר או להעתיק למדיה חברתית. במקום זאת הגישה למידע מבוססת על גישה למיקומי המקור של המידע: טכנולוגיית הוירטואליזציה של גישה לקבצים באמצעות FileFlex יוצרת למעשה מצב בו הקבצים והתיקיות אותם אתם משתפים, מהווים הרחבה של כונן המידע המקומי של הנמענים. אין מגבלות אחסון, אין מגבלות לנפח המידע המשותף והקבצים אינם עוברים דחיסה (כך שאיכותם נשארת כפי שהיא במקור) ואין דרישות IT מורכבות להתקנת המערכת.

סטרימינג – הזרמת מדיה

FileFlex Enterprise מאפשר לכם ולכל איש קשר בארגון להזרים קבצי מדיה ממיקומי המקור שלהם. זה מאפשר צריכה ושיתוף של אוספי מדיה דיגיטלית מסיביים, ממש מהמקום שבו הם מאוחסנים בארגון, בצורה פשוטה וידידותית שאינה ניתנת ליישום בטכנולוגיה המסורתית. אין צורך להעלות מדיה למקור אחסון מידע אחר מזה של הארגון ואין צורך בהורדת המדיה – הסטרימינג נעשה ממקור אחסון המידע בארגון.

ניהול מרחוק של קבצים מרובי-מיקום

FileFlex Enterprise הינו מנהל הקבצים הטוב ביותר בעולם משום שהוא מספק ניהול קבצים מרחוק בין מכשירים מרובים. מנהל הקבצים המסורתי כולל יכולת ליצור תיקיות, כמו גם לחתוך, להעתיק, להדביק, להעביר, להעלות ולמחוק קבצים. אבל שם מסתיימת היכולת של מנהל הקבצים המסורתי. זה עובד עבור התקנים שאתה מחובר אליהם, אבל לא כאשר אתה מרוחק.

FileFlex לעומת זאת, מאפשר לכם להשתמש בכל חיבור אינטרנט לטלפון חכם, מחשב לוח או PC כדי לבצע מרחוק חיתוך, הדבקה, העתקה, מחיקה, שינוי שם, העברה וארגון כל מסמך ללא תלות במקור האחסון שלו. המערכת אף מאפשרת חיתוך, העתקה, והדבקת קבצים בין התקני אחסון שונים – מרחוק. אין צורך להיות בבית או במשרד כדי לארגן את הקבצים, ניתן לשמור על סדר וארגון מכל מקום.

גישה מרחוק לרשת

FileFlex Enterprise הופכת את ההתקנים המחוברים לרשת, לשער חזק לכל אמצעי האחסון. לדוגמה, עם FileFlex על שרת הארגון, אתם יכולים להשתמש בו כדי לגשת, לשתף, להזרים מדיה ולנהל מרחוק קבצים, ולבצע פונקציות בשרת אחסון המידע בארגון ובכל שרת המחובר לרשת. וירטואליזציה של גישה לשרת הרשת באמצעות FileFlex מאפשרת גישה לכל שרת אחסון מידע ברשת כגון DAS, SAN או כונני NAS ולמעשה, גם לכל מחשב נייד המחובר לרשת של שרת אחסון המידע.

גיבוי אוטומטי לווידאו ותמונות

גבו באופן אוטומטי את התמונות והסרטונים מתוך טלפונים חכמים וטאבלטים רבים ככל שתרצו, לכל שטח אחסון אשר בבעלותכם. תוכלו אפילו להגדיר את FileFlex Enterprise לגיבוי רק כאשר הוא מחובר באמצעות WiFi כדי לא להשתמש בתעבורה סלולרית.